Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

mlodzi w akcjiUCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W BOGATYNI WRAZ Z RODZICAMI PORZĄDKOWALI TEREN BOGATYŃSKIEGO ZALEWU

            Młodzi działający w ramach projektu „Architekci Przyszłości” 21 maja 2021 roku zorganizowali akcję sprzątania i upiększania bogatyńskiego zalewu. Do wspólnych działań zachęcili również rodziców i uczniów. Za główny cel przyjęli uporządkowanie tego rekreacyjnego miejsca, który od samego początku realizacji projektu CEO „Młodzi w Akcji” znalazł się w centrum ich zainteresowania.

Dzięki wsparciu GPO oraz Urzędu Miasta młodzież posadziła kilka drzew jarzębiny i klonu. Poza zbieraniem śmieci wokół zalewu ważnym punktem było uporządkowanie kamiennych schodów znajdujących się przy drugim stawie. Udało się!!! Efekty naszej pracy można podziwiać na zdjęciach oraz w realu. Po skończonych działaniach był czas na integrację przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

Młodzi nie powiedzieli jeszcze ostatniego zdania w tej sprawie. Obecnie pracują nad ścieżką edukacyjną. Zaprojektowane przez nich tablice staną na terenie zalewu.

Dziękujemy osobom, które odpowiedziały na nasz apel, za zaangażowanie i wspólną pracę.

przyszy_uczen_S...
uczniowie_SP3_1
uczniowie_SP3_2
uczniowie_SP3_3
uczniowie_SP3_4
uczniowie_SP3_5
uczniowie_SP3_6
uczniowie_SP3_7
uczniowie_SP3_8
uczniowie_SP3_9
uczniowie_SP3_1...

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.