Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W BOGATYNI

DYREKTOR SZKOŁY: mgr Beata Wiśniewska

WICEDYREKTOR ds. pedagogicznych I-III: mgr Beata Kurt

WICEDYREKTOR ds. pedagogicznych IV- VIII: mgr Ewa Michalak 

GRONO PEDAGOGICZNE

Izabela Wolska (j. angielski)

Renata Belkner (pedagog)

Marta Brożyna (język polski)

Jadwiga Budniak (edukacja wczesnoszkolna)

Anna Chojnacka (edukacja wczesnoszkolna)

Bogumiła Czarniecka (edukacja wczesnoszkolna)

Maja Czarniecka (religia)

Małgorzata Chwałko – Mruk (matematyka)

Iwona Dąbrowska (język polski, logopedia)

Maria Dąbrowska – Onyszko (edukacja wczesnoszkolna)

Wioleta Dudzińska (edukacja wczesnoszkolna)

Tomasz Dudziński (psycholog)

Anna Dunaj - Kowalik (edukacja wczesnoszkolna)

Klaudia Gonera (specjalista-tyflopedagog, surdopedagog)

Izabela Góra (matematyka, informatykae)

Bożena Górecka (specjalista - terapeuta pedagogiczny, edukacja wczesnoszkolna)

Anna Hnitecka (wych. fizyczne)

Henryka Iwanicka (chemia)

Anna Janas (edukacja wczesnoszkolna)

Witold Jarosz (WDŻ, szachy)

Katarzyna Jóźków (edukacja wczesnoszkolna)

Dorota Jurczak (j. niemiecki)

ks. Łukasz Świerniak (religia)

Jolanta Klecha – Cyran (edukacja wczesnoszkolna)

Leokadia Kołodyńska-Zysk (pedagog)

Jolanta Kowalska (nauczyciel bibliotekarz)

Piotr Kupczyk (technika)

Anna Lipko - Kadzewicz (specjalista - pedagog specjalny)

Agnieszka Majdanik (język polski)

Iwona Majewska (język polski)

Orianna Mikuć (matematyka)

Bogumiła Nowak (wychowanie fizyczne)

Stanisław Nowak (wychowanie fizyczne, muzka)

Sylwia Pająk (przyroda, geografia)

Katarzyna Pańczak (język angielski)

Dorota Pawińska-Zagórska (edukacja wczesnoszkolna)

Katarzyna Piotrowska (edukacja wczesnoszkolna)

Agnieszka Pluta (matematyka, j. niemiecki)

Wiesława Pryjda (edukacja wczesnoszkolna)

Elżbieta Samelska (historia)

Krzysztof Senetra (informatyka, fizyka)

Anna Szubert (religia)

Małgorzata Temporale (biologia)

Gabriela Tokarczyk (muzyka)

Gabriela Uber (wych. fizyczne)

Anna Urban (plastyka)

                    Anita Urbanowicz ( edukacja wczesnoszkolna)

Agnieszka Wawrzeło-Panfil (wych. fizyczne)

Anna Wojtasik (matematyka)

Karolina Wysoczańska (język angielski)

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.