Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

logoW dniu 29.05.2024 r., w ramach współpracy międzynarodowej,  gościliśmy  w naszej szkole  grupę uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Hirschfelde, z Niemiec. Zaproszeni uczniowie, wraz z dziećmi z klasy 3a z oraz z innych klas, wzięli udział w grach i  zabawach sportowych. Była też możliwość pogrania w kręgle i „piłkarzyki". Dzieci wykonały plakaty związane z symbolami narodowymi obu krajów  i  z  obchodzonym w tym czasie Dniem Sportu.   

Uczestnicy spotkania, po kilku godzinach wspólnej zabawy, pełni pozytywnych wrażeń, wrócili do swoich domów. Projekt dofinansowała Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży oraz Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni. 🙂

Deutsch-Polnisches Jugendwerk - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży 

https://pnwm.org/Logo PNWM

Euroregion NYSA
https://www.euroregion-nysa.pl/index.php/pl/logo ERN

Bogatynia

https://bogatynia.pl/logo_Bogatynia.png

 GALERIA

Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
Współpraca międ...
 


 

 

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.