Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Projekt EuroGeo Nysa

W ramach współpracy z innymi szkołami również z zagranicy nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie przygotowanym przez Centrum Geologiczne w Zittau.. W projekcie biorą udział dzieci szkół podstawowych z Niemiec, Czech i z Polski. Jest to projekt promujący geologię. Na program składają się warsztaty, wykłady, wycieczki, prezentacje, wystawy. System spotkań jest cykliczny, dostosowany do kalendarza szkolnego.

Pierwsze spotkanie warsztatowe odbyło się w Zittau 2.10.2013 i było poświęcone nt. węgla brunatnego i kamiennego w Saksonii i na Śląsku.

W dniu 11.12.2013 spotkaliśmy się ponownie. Tematem przewodnim spotkania było: Boże Narodzenie Górników – czyli Geo świateczne z quizami i niespodziankami dla uczestników i gości.

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.