mat_kangur
mk

Jak co roku nasza szkoła przystąpi do Konkursu Kangur Matematyczny 2021 (dla uczniów klas 2-8). Konkurs odbędzie się 18 marca 2021 r.

W tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią może się zdarzyć, że konkurs zostanie przeprowadzony online. (Na razie organizatorzy przygotowują się do konkursu tradycyjnego - papierowego dla wszystkich). Opłata za udział w Konkursie Kangur Matematyczny wynosi 10 zł. Ze względu na obostrzenia związane z przebywaniem osób postronnych w szkole, wpłaty za udział w konkursie powinny być dokonane przelewem na konto Rady Rodziców (do 9 lutego 2021r.).

Numer konta Rady Rodziców: 11 1090 1971 0000 0005 2400 5308,

w tytule wpłaty należy wpisać imię, nazwisko ucznia, klasę oraz informację: opłata za udział w Konkursie Kangur Matematyczny

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tych matematycznych zmaganiach!

Regulamin Konkursu Kangur Matematyczny znajduje się pod linkiem:

(Rodzice uczniów, którzy zadeklarują udział, będą zobowiązani do wypełnienia formularza zgody, który zostanie przekazany po uzyskaniu informacji o dokonanych wpłatach.)