LOGO

OGŁOSZENIE O ZBIÓRCE NA RZECZ SZKÓŁ, KTÓRE UCIERPIAŁY W POWODZI

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy szkoły

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie dla szkół, które ucierpiały w wyniku ostatnich powodzi. Wiele placówek edukacyjnych zostało poważnie uszkodzonych, a uczniowie stracili dostęp do niezbędnych materiałów dydaktycznych.

Uważamy, że najlepszą formą pomocy będzie zebranie środków finansowych i przekazanie ich szkołom na zakup utraconych w powodzi pomocy dydaktycznych.

Jak możesz pomóc?

Przekaż fanty na kiermasz, który odbędzie się 30 wrześnie 2024 roku.

Gdzie i kiedy?

Zbiórka fantów na kiermasz będzie trwała od 23 do 27 września 2024 roku.

W sali konferencyjnej szkoły wyznaczona osoba będzie przyjmowała fanty, które po akceptacji będą wycenione.

Co?

Daj drugie życie gadżetom, których już nie potrzebujesz – inne osoby  chętnie się nimi zaopiekują J

Kup coś nowego – i przekaż na kiermasz

Maskotki, książki, gry, plecaki, piórniki, długopisy, pióra, biżuteria, rękodzieło, ……

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 757733253 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez e-dziennik z opiekunami wolontariatu H.Iwanicka, A.Strojanowska.

Razem możemy przywrócić dzieciom normalne warunki do nauki. Dziękujemy za każdą pomoc!

Z wyrazami szacunku Koło Wolontariatu SP3