Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

kiss and ride

W celu poprawy bezpieczeństwa przed wejściem głównym do szkoły została utworzona strefa bezpiecznego wysadzania dzieci „Kiss and ride”. Prosimy stosować się do obowiązującej organizacji ruch - zgodnie z umieszczonymi znakami.

 

Ze względu na powtarzające się incydenty dotyczące wejść osób postronnych na teren Szkoły od 30.10.2023 roku wejście/wyjście ze szkoły będzie odbywać się tylko wejściem głównym. Decyzja została skonsultowana z Radą Rodziców.WEJ WYJ

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.