Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

lap110 października 52 czwartoklasistów  z naszej szkoły otrzymało bezpłatne laptopy w ramach realizacji rządowego programu „Laptop dla ucznia”, którego celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych.

Nowy sprzęt dzieciom wręczyli Wiceminister Edukacji i Nauki  Pani Marzena Machałek wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Bogatynia Panem Wojciechem Dobrołowiczem.

laptopy
laptopy

   Realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji program to przede wszystkim wyrównywanie szans w dostępie do nowoczesnego cyfrowego sprzętu. Każdy czwartoklasista, który otrzymał laptop, będzie mógł wykorzystać go do nauki oraz rozwoju swoich talentów i pasji.

   Ucieszyła nas również, przekazana w tym dniu wiadomość, że Gmina Bogatynia otrzymała 24.650.000,00 zł  w ósmej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na zadanie „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni”.

 SP3_z3.jpg

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.