Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
unnamed24 marca 2023 r. w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbył się powiatowy etap 26 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”. Na scenie można było podziwiać 24 uczestników z naszej gminy. Wszyscy musieli wyrecytować fragment prozy i tekst poetycki.
Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że uczniowie naszej szkoły zajęli:
1 miejsce - Maja Krukowska - klasa 8b
3 miejsce - Igor Zasadziński - klasa 8c
Maja Krukowska będzie reprezentowała naszą gminę na finale wojewódzkim w Kłodzkim Ośrodku Kultury.
Gratulujemy wspaniałych wyników, a za Maję trzymamy mocno kciuki!
Uczniów przygotowywała nieoceniona pani Iwona Dąbrowska.
powiat

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.