Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

wej„Trójka” wygrała pracownię informatyczną Lidla

3 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyło się oficjalne wręczenie nagrody głównej w zorganizowanej przez Lidl akcji „Szkoły Pełne Talentów”. W obecności Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Pana Wojciecha Dobrołowicza, dyrekcji szkoły: Pani Beaty Wiśniewskiej, Pani Beaty Kurt, Pani Ewy Michalak oraz lokalnej telewizji TV Bogatynia dyrektor Lidla, Pan Rafał Zarzycki, przecinając wstęgę w towarzystwie naszej uczennicy Ani, zaprosił uczniów do wspaniałej pracowni informatycznej. Pracownia została wyposażona: w zestaw mebli, 21 notebooków, 21 tabletów, monitor interaktywny 65”, flipchart, stanowisko do druku 3D, podłogę interaktywną, sejf ze stanowiskami do ładowania laptopów, zestaw Lego Education Spike, 10 robotów Skribot, 10 zestawów kontrukcyjnych SkriKit oraz oprogramowanie. Na tę szczególną uroczystość Lidl przygotował kosze owoców dla wszystkich uczniów i pracowników szkoły.  Bardzo dziękujemy Lidlowi za fantastyczną akcję, która zintegrowała i pobudziła do działania całą społeczność naszej szkoły. Będziemy odkrywać i pielęgnować talenty naszych uczniów.

https://www.facebook.com/lidlpolska/posts/pfbid0256d149zY64yfCZqjuiFdP9wSmBw1CRqVGiVGeDYURZj3D3uVSSiTvLzqdQREY97ql

Dziękujemy wszystkim, którzy podarowali swoje „Talenciaki” naszej szkole!

Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...
Pracownia infor...

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.