Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

2015 ortografia7 czerwca 2022 r. już po raz 16-y w naszej szkole odbył się Miejsko – Gminny Konkurs Ortograficzny. W zmaganiach wzięło udział 40 uczestników z klas 4-8 z 6 szkół podstawowych. Najmłodsi pisali dyktando rozważające, jaki prezent przygotować mamie na imieniny. Starsi uczniowie zmagali się z historią nieszczęśliwej żabki Małgorzatki, która siedząc w kałuży podczas dżdżystej pogody marzyła o pocałunku przystojnego księcia… Wszyscy uczestnicy mogli zagrać też w kręgle, poznać się i świetnie bawić. Pomimo rozlicznych trudności ortograficznych, uczestnicy poradzili sobie z dyktandami doskonale! A oto lista zwycięzców z SP 3:

W kategorii klas 4️⃣ wygrała: Małgorzata Warisela z klasy 4c
W kategorii klas 6️⃣ – 2 miejsce zajęła: Nikola Suchorab z klasy 6a
W kategorii klas 7️⃣ – wygrała: Hanna Mandyk z klasy 7c
W kategorii klas 8️⃣ – wygrał: Wiktor Jabłonowski z klasy 8 c

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Iwona Dąbrowska i Agnieszka Majdanik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów za rok.

UCZESTNICY

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.