Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

edukacja8 czerwca w 2022 r. w Lubinie odbył się Dolnośląski Turniej Finałowy ogólnopolskiego projektu ,,Edukacja przez Szachy w Szkole". W zawodach mają prawo wziąć udział uczniowie klas I – III biorący udział  w projekcie „Edukacja przez Szachy w Szkole”, delegowani przez szkoły.

Drużynę reprezentującą Szkołę Podstawową nr 3 w Bogatyni tworzyli uczniowie:

  • z klasy 1a: Aleksander Mazur,
  • z klasy 1b: Filip Wcisło, Marcel Jabłoński,
  • z klasy 1c: Oliwier Niementowski, Piotr Smędra, Maciej Uber,
  • z klasy 2a: Apolonia Antczak, Kyryl Shevchyk,
  • z klasy 2b: Natalia Śliwczyńska, Oliwier Mazurkiewicz, Filip Jasiński
  • z klasy 2c: Jakub Kicmal, Hubert Ośko,
  • z klasy 3a: Filip Legeżyński,
  • z klasy 3b: Izabela Żaczkowska, Nathan Dziurski -Singh, Błażej Janisz,
  • z klasy 3c: Zofia Kuczko, Karol Żeglin, Andrzej Uber, Jakub Górniak.

W klasyfikacji indywidualnej Oliwier Mazurkiewicz wygrał rywalizację wśród chłopców klas drugich  i został najlepszym zawodnikiem na Dolnym Śląsku w swojej kategorii w dolnośląskim finale „Edukacja przez Szachy w Szkole". Cała drużyna zajęła VI miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy!    

Opiekunem drużyny był pan Witold Jarosz.

IMG 6429

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.