Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

konkursSUKCES MŁODYCH MATEMATYKÓW I FIZYKÓW Z TRÓJKI

5 kwietnia 2022 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczno - Fizyczny „Pociąg do matematyki i fizyki”.

W konkursie brały udział trzyosobowe zespoły uczniowskie z dziewięciu szkół podstawowych powiatu zgorzeleckiego: z Bogatyni, Porajowa, Ruszowa, Sulikowa, Pieńska i Zgorzelca. Ciekawa i oryginalna formuła konkursu zachęcała uczestników do bawienia się matematyką i fizyką jednocześnie ucząc logicznego i kreatywnego myślenia. Uczniowie mieli do pokonania 13 stacji z zadaniami, łamigłówkami i rebusami z matematyki i fizyki. Zatrzymując się na poszczególnych stacjach zadaniowych uczniowie dokonywali wyborów, czy chcą rozwiązywać problem za 1, 2 albo 3 punkty.

Szkołę Podstawową nr 3 w Bogatyni reprezentowali uczniowie: Tomasz Pluta, Michał Jankowski i Borys Remian. Drużyna z Trójki zajęła I miejsce!

Uczniów do konkursu przygotowały: nauczycielka matematyki – pani Orianna Mikuć (opiekun drużyny) oraz nauczycielka fizyki – pani Izabela Chojnacka.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunom!

 

logo zwycięzcy

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.