Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

bravo

UCZNIOWIE Z TRÓJKI – MAJA I BORYS W GRONIE NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW W POWIECIE

21 marca 2022 r., w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, odbył się Powiatowy Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych. Na scenie zaprezentowało się 26 recytatorów najlepszych w naszym powiecie. Wszyscy uczestnicy byli znakomicie przygotowani i prezentowali dość zróżnicowany repertuar. Jury obradowało przez godzinę, po długich dyskusjach padł wyczekiwany przez uczniów werdykt... Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni:21 marca 2022 r., w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu, odbył się Powiatowy Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych. Na scenie zaprezentowało się 26 recytatorów najlepszych w naszym powiecie. Wszyscy uczestnicy byli znakomicie przygotowani i prezentowali dość zróżnicowany repertuar. Jury obradowało przez godzinę, po długich dyskusjach padł wyczekiwany przez uczniów werdykt... Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni:• Maja Krukowska z klasy VII b – zajęła II miejsce;• Borys Remian z klasy VIII a – zajął III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała pani Iwona Dąbrowska. Serdecznie gratulujemy Mai i Borysowi, a pani Iwonie dziękujemy za profesjonalne wsparcie.

MAJAIBORYS

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.