EduWolontariat#SzkołaDlaWas – zapisz się do edukacyjnej pomocy Ukrainie

Znasz języki wschodniosłowiańskie, jesteś studentem, nauczycielem, wykładowcą, czy innym członkiem społeczności akademickiej lub szkolnej i chcesz pomóc osobom przybywającym z terenu Ukrainy?

Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło platformę, dzięki której studenci, nauczyciele i wykładowcy posługujący się językami wschodniosłowiańskimi mogą zgłaszać gotowość pomocy uchodźcom z Ukrainy.

MOŻESZ POMÓC! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/eduwolontariat