Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

csnieg 01Zima, zima, zima, pada, pada śnieg… Taka zima ostatnio nie zdarza się często. Dzisiaj uczniowie kl. 2c, pod czujnym okiem wychowawczyni, oddali się iście śniegowemu szaleństwu. Zimowym zabawom nie było końca. Co chwile pojawiały się nowe pomysły.
Oby zimowa aura i warunki do zabaw na śniegu zostały z nami jak najdłużej!

csnieg_01
csnieg_02
csnieg_03
csnieg_04
csnieg_05
csnieg_06
csnieg_07
csnieg_08
csnieg_09
csnieg_10
csnieg_11

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.