Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

1BImieniny Świętego Mikołaja są doskonałą okazją do oderwania się od codziennego szkolnego planu. 4 grudnia uczniowie naszej szkoły ubrali się na czerwono i założyli mikołajkowe czapki lub rogi renifera. Z niecierpliwością czekali na przybycie Mikołaja.
Najmłodsi mogli obejrzeć świąteczny spektakl "Szydełkowa Szopka Babci Klary" oraz wzięli udział w evencie mikołajkowym on- line. Podczas tego wydarzenia dzieci przeczytały list od św. Mikołaja i spotkały się z nim on - line.
Nie pozwolimy, aby te Święta straciły swoją magię! Elfy Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby były one dla wszystkich piękne i wyjątkowe!

a
a1
a2
a3
a4
a22
b
b1
b2
b3
b12
b22
c
c1
c2
c3
c4
d1
d2

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.