Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

LOGO SP3BIZNES W SZKOLE

Czy to możliwe? Firma uczniowska ProEko z Trójką skupia młodych przedsiębiorczych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni. Zaangażowani w pracę na rzecz środowiska zbierają fundusze na wycieczkę szkolną. Możesz im pomóc. Segreguj śmieci. Plastik i makulaturę dostarcz do szkoły. Z odpadami wystarczy zgłosić się do pracowników ochrony przy wejściu głównym. Mile widziana jest segregacja plastiku na kolor biały/bezbarwny oraz kolorowy.

Dziękujemy za wsparcie!

Firma Uczniowska ProEko z Trójką

segregacja

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.