Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

spotkanie UMiG paz20 października 2021 r., odbyło się spotkanie Młodzieżowego Zespołu Doradczego przy Burmistrzu MiG Bogatynia, na którym omawiano zagadnienia transformacji energetycznej. Gośćmi spotkania byli przedstawiciele Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności (PIRE). 21 października 2021 bogatyńska młodzież podpisała deklarację DRIVING CHANGE TOGETHER.

Naszą szkołę reprezentował Hubert Wolkiewicz - uczeń klasy 8f.

Więcej informacji na temat przebiegu spotkania znajduje się na stronie UMiG Bogatynia: https://bogatynia.pl/aktualnosci/glos-mlodziezy-w-rozwoju-elektromobilnosci/

 

 

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kormela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.