twoj glos ma moc8 października, w piątek, uczniowie naszej szkoły wybiorą przewodniczącego lub przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zwycięzca piątkowych wyborów będzie pełnił tę funkcję w roku szkolnym 2021/2022.

Wybory będą w pełni demokratyczne – powszechne, równe i tajne.

Do udziału w wyborach zgłosiło się czworo kandydatów – uczennice klasy 5b - Aleksandra Kalinowska i Zofia Wojnarowicz, Igor Zasadziński z klasy 7c oraz Jowita Mikołajów z klasy 8f.

Zwycięży ten z kandydatów, który uzyska największą liczbę głosów.

Od poniedziałku trwa w szkole kampania wyborcza. Sztaby wyborcze prezentują sylwetki kandydatów oraz programy wyborcze.

W poniedziałek, 4 października, kandydaci wezmą udział w debacie, która rozpocznie się  o godzinie10:45 w sali konferencyjnej. Cała czwórka odpowiadać będzie na pytania zgłoszone wcześniej przez uczniów naszej szkoły.

Kto okaże się najlepszy? Kto przekona największą liczbę uczniów, że potrafi sprawić by nasza „Trójka” stała się miejscem, w którym jeszcze przyjemniej można spędzić czas?

Dowiemy się już wkrótce.  Wyniki wyborów i nowego przewodniczącego poznamy już w piątek popołudniu.

Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w wyborach a kandydatom życzymy sukcesu!

LISTA KANDYDATÓW 2021 1