Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

dzien dziecka wejDzień Dziecka na sportowo to już tradycja naszej Szkoły. W tym roku nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla Trójkowiczów wiele wyzwań - slalom na hulajnogach, skoki przez skakankę, kręcenie hula-hop, rzuty do celu, bieg w workach, rzuty do kosza, piłka siatkowa, ćwiczenia jogi, tor sprawnościowy. Podczas zajęć artystycznych (malowanie kredą) powstało wiele kolorowych obrazów, które ozdobiły szkolny teren. 

dzien_dziecka1
dzien_dziecka2
dzien_dziecka3
dzien_dziecka4
dzien_dziecka5
dzien_dziecka6
dzien_dziecka7
dzien_dziecka8
dzien_dziecka9
dzien_dziecka10
dzien_dziecka11
dzien_dziecka12
dzien_dziecka13
dzien_dziecka14
dzien_dziecka15
dzien_dziecka16
dzien_dziecka17

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.