Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

logokan22 kwietnia 2021 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. W konkursie wzięło udział 53 najlepszych matematyków naszej szkoły. Ze względu na ograniczenia obowiązujące obecnie w kraju,  przeprowadzenie konkursu w formie stacjonarnej nie było możliwe. W tych okolicznościach uczniowie napisali konkurs zdalnie. Skorzystaliśmy z platformy MS Teams, z którą uczniowie pracują na co dzień. Grupy wiekowe pisały w osobnych wirtualnych salach. Opiekę nad przebiegiem konkursu w klasach 1-3 sprawowała pani Jolanta Klecha-Cyran, a w klasach 4-8 pani Ewa Michalak. Nasi uczniowie wspaniale sprostali trudnemu zadaniu pracy w warunkach zdalnych. Wierzymy, że wyniki w konkursie będą bardzo wysokie.

Kangur4-6
Kangur4-6_2
Kangur_1-3
Kangur_1-3_2

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kormela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.