Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

logo W bieżącym roku szkolnym, 2020/2021, nasza szkoła przystąpiła  do ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,, Akademia Bezpiecznego Puchatka”, którego celem jest edukacja uczniów klas pierwszych w zakresie bezpieczeństwa, uczenie dzieci bezpiecznych zachowań na drodze, w domu, w szkole, w czasie zabawy i w czasie odpoczynku.

     W akcji wzięło udział 52 pierwszoklasistów. Dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa, realizowanych w oparciu o starannie opracowane materiały edukacyjne. Kubuś Puchatek „uczył” dzieci jak zgodnie z prawem poruszać się po drodze, jak przechodzić przez jezdnię, jeździć na rowerze.. „Przypomniał” o konieczności noszenia odblasków, by być widocznym na drodze. „Poruszył” także zagadnienia dotyczące rozsądnego korzystania z Internetu.

     Wszyscy pierwszoklasiści wzięli udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie, który był podsumowaniem programu. Zdobyli Dyplom Klubu Bezpiecznego Puchatka, a na ręce Pani Dyrektor, przekazany został Certyfikat potwierdzający udział Szkoły w XII edycji programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

Certyfikat 1

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kormela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.