sankiPiękna zima za oknami,

więc ruszamy z saneczkami.

Górka czeka na nas śnieżna,

każdy jak potrafi sobie zjeżdża.

Wszystkie buzie są rumiane,

bo szaleństwa były udane!

csnieg 01Zima, zima, zima, pada, pada śnieg… Taka zima ostatnio nie zdarza się często. Dzisiaj uczniowie kl. 2c, pod czujnym okiem wychowawczyni, oddali się iście śniegowemu szaleństwu. Zimowym zabawom nie było końca. Co chwile pojawiały się nowe pomysły.
Oby zimowa aura i warunki do zabaw na śniegu zostały z nami jak najdłużej!

csnieg_01
csnieg_02
csnieg_03
csnieg_04
csnieg_05
csnieg_06
csnieg_07
csnieg_08
csnieg_09
csnieg_10
csnieg_11

b_200_0_16777215_00_images_galeria_artykuly_kartki_3c_lenaw.jpgZ okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych świąt w rodzinnym gronie i dołączamy własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe oraz świąteczne ozdoby.
Uczniowie z klasy 3 „c”

snieg3c 01„Chociaż mróz w policzki szczypie,
chociaż śnieg nam w twarze sypie,
nie martwimy się tym wcale.
Padaj śniegu, padaj dalej”.

Korzystając z uroków tegorocznej zimy, uczniowie z klasy 3c wybrali się na dwór, by całkowicie oddać się zimowej zabawie. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało. Były zjazdy na sankach, jabłuszkach oraz bitwa na śnieżki.
Jak dobrze spotkać się w klasowym gronie! Było cudownie!

snieg3c_01
snieg3c_02
snieg3c_03
snieg3c_04
snieg3c_05
snieg3c_06
snieg3c_07
snieg3c_08
snieg3c_09
snieg3c_10
snieg3c_11
snieg3c_12
snieg3c_13
snieg3c_14
snieg3c_16
snieg3c_17

b_200_0_16777215_00_images_swd.jpgPrezenty spakowane, kolędy włączone, pierniki upieczone, choinki przystrojone. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia klasa 2c życzy wszystkim samych pięknych chwil, dużo zdrowia, pomyślności oraz pokoju w sercach. Wesołych świąt!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kormela Makuszyńskiego w Bogatyni