Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Bogatyni

Miasteczko ruchu drogowego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatyni
Basen w szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

haslo dnia"Trójka wita swoich uczniów" - pod takim hasłem rozpoczął się piknik integracyjny dla uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni. Święto Szkoły na świeżym powietrzu, z muzyką, kiermaszem ciast, grochówką, popcornem i pieczonymi kiełbaskami, quiz matematyczny „Trójka w liczbach”, to program dnia wypracowany z Samorządem Uczniowskim i Radą Rodziców, która wsparła imprezę finansowo.

Było SUPER! Jak dobrze być znowu razem! Są głosy o powtórce za rok! 😊

piknik1
piknik2
piknik3
piknik4
piknik5
piknik6

Facebook

Bannery

eDziennik

vulcan

Nauka zdalna

teams

EPUAP

epuap

Poczta

Email Marketing Service

BIP

bip

Serwer FTP

ftp

Stowarzyszenie

sto

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kormela Makuszyńskiego w Bogatyni

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.